Bizden Haberler
COŞKUNLAR HIRDAVAT GIDA TEKS SAN TİC LTD.ŞTİ 
Değerli Dostlarımız Ve Müşterilerimiz. Öncelikle Yeni Sitemiz ,Kendini Güncelleyen Yapısı Ve Teknik Ekibimizle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekten Grur Duyar www.coskunlarhirdavat.com.tr 


COŞKUNLAR HIRDAVAT GIDA TEKS SAN TİC LTD.ŞTİ Sektördeki 30. Yılını Devirmiş Olup Yılların Vermiş Oldugu Bu Zaman Zarfı İçerisinde Birikim Ve Becerilerini ,Sizlere Kaliteli Hizmet Olarak Lanse Etmektedir..

COŞKUNLAR HIRDAVAT GIDA TEKS SAN TİC LTD.ŞTİ Karaköy'de Hizmet Vermektedir. Sektörde  Mesa Yer Süzgeçleri,Özel İmalata Musluklar, Özel İmalat Lavabolar Ve Kurnalar,Osmanlı Muslukları,Altın Kaplama Musluklar,Endüstriyel Mutfak Bataryası,Bedensel Engelli Ürünleri,Özel Spral Fleks İmalatı Yapmakdır. Proje İşlerine Hitap Eden Özel Ekibimizle Daima Yanınızdayız.

Kurucumuz Hakkında:
Kurucumuz Halit Coşkun Ticari Hayatına Tahtakale'de Başlamış Olup Firmamızı 1987 Yılında Karaköy Peşembe Pazarında Kurmuştur.İlk Zamanlarda Sadece Hıradavat ve El Aletleri Satarken Zamanla Kendini Güncelleyerek İnşaat Gıda Sektörlerinede Hitap Etmiştir. Zamanla Gereksinimler Doğrultusunda Ticari genişlemeler  Yaşamış Ve Günümüzde Sadece İnşaat Malzemeleri İmaltı ve Satışı Yapmaktayız.

Güvenli Ve Doğru Bir Alışveriş İçin Daima Arayabilirsiniz 0212 293 17 39